به لینگولند خوش آمدید

لینگولند کیست ؟

لینگولند افتخار می کند که اولین مرکز تخصصی آموزش زبانهای خارجی (انگلیسی، فرانسه ...) به کودکان در تهران است.
مدرسین بومی ((native
 متولد و بزرگ شده کشور های انگلیسی زبان با لهجه اصیل و آشنا با آخرین متدهای آموزشی در انگلستان، آماده آموزش زبانهای خارجی به فرزندان شما می باشند. 

سرگرمی و آموزش:

سیستم آموزشی در موسسه لینگولند برپایه ی آموزش غیر مستقیم بوده و تمامی روند آموزش در قالب فعایلت های لذت بخش انجام می پذیرد.
کلاسهای برگزار شده در لینگولند با رویکردی تعاملی و شاد با استفاده از آخرین تکنیکهای آموزشی بر پایه آخرین تحقیقات به عمل آمده در این زمینه صورت می پذیرد.
فرآیند یادگیری در این کلاسها عمدتا از طریق آواز، قصه، بازی و کاردستی خواهد بود. در حقیقت هدف این است که جذابیت این کلاسها آن چنان بچه ها را در خود غرق کند که متوجه نشوند کی زبان را آموخته اند. با اینکه ما 100% زمان کلاس را به زبان خارجی و با لهجه اصیل صحبت می کنیم اما مهارت ما در این است که مطمئن شویم همه بچه ها کاملا مطالب را فهمیده اند.


مادران هم همزمان با بچه ها یاد می گیرند
می دانید مادرانی که با بچه ها در کلاس شرکت می کنند نیز همزمان زبان می آموزند؟ و جالب تر از همه اینکه شما نیازی به داشتن آشنایی اولیه با زبان مد نظرتان ندارید. به ما اعتماد کنید که در این سفر آموزشی شما و فرزندتان را حتی در خانه با مطالب و نکات آموزشی خود همراهی می کنیم. ما هیچوقت در طول دوره ها شما را کانون توجه نکرده یا از کسی چیزی نخواهیم پرسید تا زمانیکه احساس کنیم آماده هستند. یادتان نرود که هر چه شما در یادگیری زبان موردنظرتان فعال تر باشید، شرایط یادگیری را برای فرزندانتان آماده تر خواهید نمود.


تحقیقات نشان داده است کودکانی که مسلط به دو زبان هستند می توانند در مسیر یادگیری تحصیلی و مهارت های اجتماعی برتری محسوسی نسبت به کودکانی که تنها به یک زبان مسلط هستند داشته باشند. کودکان توانایی شگفت انگیزی در یادگیری زبان دارند و این مهم وقتی اتفاق می افتد که فعالیت مذکور بصورت تعاملی، درگیرانه و کودک محور رخ دهد. می توانید برای لمس طبیعی تر و از نزدیک همه این برنامه ها در یکی از جلسات ما شرکت کنید.
 


لورم ایپسوم متن ساختگی

لورم ایپسوم متن ساختگی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

شروع کار ما

آیا یادگیری زبان دوم می تواند برای کودک من مضر باشد؟

برای مدت مدیدی محققین تصور می کردند که دو زبانه بودن خوب نیست و این می تواند به رشد هوشی آسیب برساند. اما هم اکنون این ادعا با مخالفتهای بسیاری روبرو شده به جهت اینکه دلایل بسیاری وجود دارد که نشان می دهد یادگیری زبان دوم قدرت تفکر را بهبود می بخشد و حتی می تواند در نتایج آموزشی دانش آموزان نیز مؤثر باشد.
 

تنها چیزی که باید توجه داشت این است که همه بچه ها بصورت ناخودآگاه از ابتدا آماده یادگیری زبان هستند

چرا کودکان شما باید زبان دوم یاد بگیرند
تحقیقات نشان داده است که اگر کودکان (حتی از زمان نوزادی) در معرض آموزش قرار گیرند، در یادگیری زبان دچار سردرگمی نمی شوند. وقتی کودک زبان دیگری غیر از زبان مادری اش را می آموزد بمراتب یادگیری زبان سوم و چهارم برای اون آسانتر می شود. تحقیقات علمی همچنین نشان می دهد که یادگیری زبان دوم (یا چندم) به کودکان کمک می کند تا بفهمند مردمان مختلف دارای دیدگاه های متفاوتی هستند و می تواند منجر به رشد و توسعه مهارتهای اجتماعی در کودک شده و دیدگاه های تبعیض آمیز را از زندگی آنان حذف نماید.
نگران نباشید که کودکتان به سرعت قادر به سخن گفتن به زبان دوم نباشد، زمانی که کودک در کلاس تنها به سخنان مربی بومی Native و آنچه در کلاس اتفاق بیفتد گوش فرا دهد نه تنها بزودی قادر خواهد بود که به درک مناسبی از آن زبان برسد بلکه می تواند در زمان تلفظ کلمات جدید، آنها را با لهجه اصیل خود ادا کند.
 

معرفی مربیان

سوالات متداول

ساختار مغز انسان طوری است که از بدو تولد و حتی از دوره ی جنینی به زبان آشنایی پیدا می کند و از سن 0 تا 3 سالگی شاهد اوج این قابلیت مغز هستیم. و ما در لینگولند پذیرای گروه های سنی 2 تا 6 سال هستیم.

در صورتی که کودک، زبان دوم را با لهجه و در محیطی مناسب فراگیرد به راحتی می آموزد که  به چه هنگام و در صحبت با چه کسانی کدام زبان را به کار ببرد.

پس از حضور کودک در مجموعه و انجام تعیین سطح، بهترین کلاس از نظر مطابقت سطح آموزشی و سنی برای  کودک شما در نظر گرفته خواهد شد.

والدین درباره ما چه می گویند

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد