به لینگولند خوش آمدید

لینگولند کیست ؟

لینگولند  یک مرکز تخصصی آموزش زبانهای خارجی (انگلیسی، فرانسه، آلمانی) با مربیان نیتیو به کودکان است.
تیم آموزشی ما متشکل از مدرسین نیتیو، متولد یا بزرگ شده کشورهای انگلیسی/آلمانی/فرانسه زبان با لهجه اصیل و مسلط به متد آموزشی لینگولند میباشند.
در کلاس درس در کنار هر مربی نیتیو، یک مربی بومی مسلط به زبان و با تجربه نیز حضور دارند تا اطمینان حاصل شود که کودکان همه از توجه لازم برخوردار میشوند.
از طرفی برنامه کلاسی ما نیز مختص مجموعه لینگولند بوده و با توجه به سطح زبان و گروه سنی کودکان طراحی و تدوین میشود..
شیوه ی آموزش، غیرمستقیم بوده و موارد آموزشی هر کلاس در قالب بازی و فعالیت های شاد، متنوع و جذاب برای کودکان نوشته میـشوند. هدف ما ایجاد فضایی شاد برای بازی کودکان است تا به صورت ناخودآگاه زبان مقصد را همراه با بقیه مهارتهای مورد نیاز گروه سنیشان، رشد دهند. همین مساله باعث جذب کودکان به کلاس شده و آنها را به یادگیری زبان علاقهـمند کرده است.


 
#LingoToGo سرویس آموزشی لینگولند در خانه
 
پس از اینکه لینگولند توانست متد آموزشی منحصر بفرد خود را بصورت کامل پیاده سازی نماید و از نتایج ویژه آن اطمینان حاصل کند، توانایی تجلی بزرگترین هدف خود را بسیار نزدیکتر از همیشه احساس کرد. این هدف چیزی نبود جز ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و مقرون به صرفه ای که بر اساس آن هر کودک ایرانی در هر موقعیت جغرافیایی بتواند با استفاده از این خدمات آموزشی تحت عنوان #LingoToGo به سهولت در مسیر دوزبانه شدن قرار گیرد. رده ی سنی کودکانی که می توانند از پکیجهای منسجم و کامل #LingoToGo استفاده نمایند از 2 تا 10 سال می باشد.
پکیج های #LingoToGo شامل:
  1. ویدئوهای ضبط شده توسط معلم نیتیو انگلیسی
  2. بسته‌ی ابزار بازی و کاردستی
  3. بسته کتاب های آموزشی با تم داستانی همراه با فایل صوتی می باشد .
 
 

 
انواع پکیج های #LingoToGo
کودکان پس از تعیین سطح در دوره های مختلف مبتدی تا پیشرفته  (مطابق جدول زیر) می توانند بصورت ادامه دار از خدمات آموزشی پکیج های #LingoToGo استفاده نمایند. لازم به ذکر است که تفاوتهای فردی هر کودکی بصورت مستقیم در شیوه یادگیری او مؤثر می باشد.
نام دوره استیج 1A استیج 1B استیج 2A استیج 2B استیج 3A استیج 3B
سطح نو آموز Basic Basic Elementary Elementary Pre Intermediate Pre Intermediate
نام دوره استیج 4A استیج 4B استیج 5A استیج 5B پیشرفته
سطح نو آموز Intermediate Intermediate Upper Intermediate Upper Intermediate Advanced
 
توجه: استیج 1 تا 5 شامل 6 قسمت (Episode) می باشد و هر دوره 6 هفته بطول می انجامد. دوره های پیشرفته 6 هفته ای (12 جلسه ای) بوده و پیوسته و ادامه دار می باشند.
خدمات موجود در بسته های #LingoToGo:

در زیر به بررسی خدمات موجود در بسته های #LingoToGo می پردازیم:
 
  • معرفی ویدیو های آموزشی Alex in Lingoland : 
این ویدئو ها با همراهی خانم الکس (مدیر آموزشی و مدرس نیتیو مجموعه ی لینگولند) ، خانم آیشا و خانم سما با استفاده از تکنیکهای جذاب انیمیشنی و جلوه های ویژه تهیه شده است. هر کدام از این ویدئو ها با رویکردی شاد و جذاب (حدود 12 فعالیت) شامل رنگ آمیزی، ورزش، آواز، کاردستی، بازی های حسی-لمسی، نمایش عروسکی، کتابخوانی، آشپزی و شیرینی پزی و بسیاری فعالیتهای جذاب دیگر می شود. ما بر این باور داریم که همراهی خانواده در کنار این شیوه آموزش بسیار موثر میباشد از اینرو والدین علاوه بر ویدئو های آموزشی از راهنمایی مدرسین متخصص و روانشناس مجموعه نیز بهره مند میشود.
 
توجه: از خانواده های عزیز خواهشمندیم در لحظاتی که خانم الکس (مربی) در طول برنامه درخواست متوقف کردن ویدیو را می دهد، وقفه ی لازم برای انجام فعالیت مورد نظر را ایجاد نمایید. همچنین پس از اتمام هر فعالیت، فرصت لازم برای تکمیل و بازپخش فعالیت را در اختیار کودک خود بگذارید و قبل از کامل شدن یک فعالیت به سراغ فعالیت بعدی نروید. هر اپیزود ویدیویی به اندازه یک هفته و یا بیشتر ارزش آموزشی داشته، به این جهت بازپخش و مرور این ویدیو از اهمیت بسیار بالای آموزشی برای کودکان برخوردار است.
 
 
  • ویدئوهای روانشناسی کودک :

ما بر این باور داریم که فرزندپروری سالم فضایی را ایجاد می نماید که کودک پذیرای آموزش شده و در همه ی ابعاد، رشد سالم تری را تجربه نماید. از این رو در کنار ساخت ویدئوهای آموزشی اصلی اقدام به آماده سازی بخشی تحت عنوان ویدئوی روانشناسی کودک نمودیم که در آن راهکارهای فرزندپروری سالم ارائه شود. از دیگر مزایای ویدئوهای گرفته شده از روانشناس مجموعه، آموزش مهارتهای مرتبط با بسته های #LingoToGo  است که شما با تمرین آنها می توانید به کودکانتان در گرفتن نتیجه و بازخورد بهتر از آموزه هایش کمک کنید. در صورت نیاز والدین عزیز به اطلاعات بیشتر و اختصاصی تر می توانید برای گرفتن مشاوره ویدئویی از رواشناس مجموعه با ما تماس بگیرید.

  • بسته ابزار بازی و کاردستی :

بسته ی ابزار بازی و کار دستی #LingoToGo جزء جدا نشدنی ویدیو های آموزشی می باشد، که فضایی برای تجربه بازیها و فعالیتهای چند حسی در کودکان ایجاد می نماید. پروسه به اینصورت است که وقتی یک کودک فعالیتی را در ویدئو می بیند - برای مثال اجرای کاردستی الاکلنگ - در همان لحظه با فراهم بودن وسایل موردنیاز برای خود می تواند از طریق دیدن (تحریک حس بینایی و  شنوایی)، انجام دادن فعالیت (تحریک حس لامسه و حرکتی) و حصول نتیجه (آموزش تعادل و اندازه گیری وزن و مفاهیم مرتبط به تفریح،  پارک و ...) کاملترین نوع آموزش را تجربه کند. با قرار گرفتن کودک در چنین موقعیتی کلیه ی حواس کودک به صورت هم زمان درگیر شده و بدون نیاز به حفظ کردن مطالب، به صورت عمقی در ذهنش ماندگار میشود.
لوازم موجود در جعبه شامل مداد رنگی، انواع چسبها، رنگ گواش، مدادشمعی، قلمو، کاغذهای رنگی، وسایل تزئینی (پولک، پام پام، چشم عروسک، اکلیل و ...) عروسکهای ساخته شده نمدی انگشتی، کاموا، قطعات آماده برش نمدی و کاغذی مخصوص کاردستی ها، توپ های مختلف، هولاهوپ و بسیاری لوازم و ابزار دیگر می باشد.
 

  • بسته کتاب:
بسته های کتاب با هدفی کاملا آموزشی سعی دارد تا در قالب داستان، کودکان عزیز را به روش چند حسی در معرض زبان قرار دهد. این بسته با ایجاد محتوایی شاد و جذاب به ‌صورت ناخودآگاه آنها را در مسیر یادگیری زبان قرار داده و باعث می شود تا مفاهیم برای کودک بهتر جا بیفتد.
این کتاب ها به‌ صورت تخصصی برای یادگیری زبان دوم طراحی ‌شده است. هر دوره، بسته کتابهای مختص خود را دارد و هر بسته شامل 5 عدد کتاب با موضوعات مختلف است که با مباحث مورد آموزش در هر دوره کاملا در ارتباط می باشد. بسته ی کتاب همچنین شامل لوح فشرده ایست که حاوی فایل صوتی کتاب با لهجه نیتیو انگلیسی (با گویش اصیل خانم الکس، مدیر آموزشی لینگولند) و همچنین آهنگ های شاد و آموزشی مرتبط با مباحث ویدیوی آموزشی می باشد.
 
  • کلاسهای آنلاین Live :
در کلاس های آنلاین، همزمان 4 کودک در سطح پیشرفته با یک مربی نیتیو (از طریق یک نرم افزار ویدئو کنفرانس) آموزش می بینند. منظور از سطح پیشرفته کودکانی (4 سال به بالا) هستند که درک زبان انگلیسی دارند و می توانند صحبت کنند. زمان کلاس در هر جلسه، 45 دقیقه می باشد و در دوره های 12 جلسه ای و در طول 6 هفته برگزار می شوند. در کنار شرکت در این کلاس ها بچه ها جعبه های ابزار و لوازم بازی و کاردستی دریافت می کنند تا با استفاده از این جعبه ها انگلیسی را همراه با خلاقیت بیاموزند. تکیه مربی در این کلاسها بر روی صحبت کردن نوآموزان می باشد.انواع پکیجهای #LingoToGo:

لینگوند بسته های#LingoToGo را در سه ترکیب  نقره،  طلا و کلاس های زنده live طبق ویژگیهایی که در جدول زیر اشاره شده دسته بندی نموده است. خانواده های عزیز می توانند بر اساس روحیات و خواسته فرزندان، امکانات و شرایط اقتصادی خود یکی از بسته های زیر را انتخاب نمایند.
 
 
سرویس گلد شامل:
 ویدئوهای آموزشی Alex in Lingoland  
بسته ابزار بازی و کاردستی
بسته کتاب
سرویس نقره شامل :
ویدئوهای آموزشی Alex in Lingoland  
بسته ابزار بازی و کاردستی
 
کلاس های آنلاین (live) شامل :
کلاس های لایو با معلم نیتیو از طریق برنامه ی ویدیو کال
بسته ابزار بازی و کاردستی (پیشرفته )
کتاب Oxford picture power dictionary
 
 
لینگولند بسیار خرسند خواهد شد که در همه حال از بازخوردهای شما عزیزان استفاده نماید، به همین منظور ما را در جریان انتقادات و پیشنهادات خود بگذارید.
 

شروع کار ما


لینگولند از یک خانواده کوچک ۵ نفره شروع به کار کرد و امروز بعد از گذشت دو سال بیش از 25 نفر در تیم ما حضور دارند.
اعضای عزیز تیم و همچنین کودکان و خانواده های که با مجموعه همراه شده اند همه عضوی از خانواده لینگولند محسوب میشوند.

 

 

معرفی مربیان

سوالات متداول

ساختار مغز انسان طوری است که از بدو تولد و حتی از دوره ی جنینی به زبان آشنایی پیدا می کند و از سن 0 تا 3 سالگی شاهد اوج این قابلیت مغز هستیم. و ما در لینگولند پذیرای گروه های سنی 2 تا 6 سال هستیم.

در صورتی که کودک، زبان دوم را با لهجه و در محیطی مناسب فراگیرد به راحتی می آموزد که  به چه هنگام و در صحبت با چه کسانی کدام زبان را به کار ببرد.

پس از حضور کودک در مجموعه و انجام تعیین سطح، بهترین کلاس از نظر مطابقت سطح آموزشی و سنی برای  کودک شما در نظر گرفته خواهد شد.

والدین درباره ما چه می گویند

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد