به لینگولند خوش آمدید

لینگولند کیست ؟

لینگولند  یک مرکز تخصصی آموزش زبانهای خارجی (انگلیسی، فرانسه، آلمانی) با مربیان نیتیو به کودکان است.
تیم آموزشی ما متشکل از مدرسین نیتیو، متولد یا بزرگ شده کشورهای انگلیسی/آلمانی/فرانسه زبان با لهجه اصیل و مسلط به متد آموزشی لینگولند میباشند.
در کلاس درس در کنار هر مربی نیتیو، یک مربی بومی مسلط به زبان و با تجربه نیز حضور دارند تا اطمینان حاصل شود که کودکان همه از توجه لازم برخوردار میشوند.
از طرفی برنامه کلاسی ما نیز مختص مجموعه لینگولند بوده و با توجه به سطح زبان و گروه سنی کودکان طراحی و تدوین میشود..
شیوه ی آموزش، غیرمستقیم بوده و موارد آموزشی هر کلاس در قالب بازی و فعالیت های شاد، متنوع و جذاب برای کودکان نوشته میـشوند. هدف ما ایجاد فضایی شاد برای بازی کودکان است تا به صورت ناخودآگاه زبان مقصد را همراه با بقیه مهارتهای مورد نیاز گروه سنیشان، رشد دهند. همین مساله باعث جذب کودکان به کلاس شده و آنها را به یادگیری زبان علاقه‌مند کرده است.

 
 
لینگولند بسیار خرسند خواهد شد که در همه حال از بازخوردهای شما عزیزان استفاده نماید، به همین منظور ما را در جریان انتقادات و پیشنهادات خود بگذارید.

شروع کار ما


لینگولند از یک خانواده کوچک ۵ نفره شروع به کار کرد و امروز بعد از گذشت دو سال بیش از 25 نفر در تیم ما حضور دارند.
اعضای عزیز تیم و همچنین کودکان و خانواده های که با مجموعه همراه شده اند همه عضوی از خانواده لینگولند محسوب میشوند.

 

 

معرفی دوره ها

سوالات متداول

ساختار مغز انسان طوری است که از بدو تولد و حتی از دوره ی جنینی به زبان آشنایی پیدا می کند و از سن 0 تا 3 سالگی شاهد اوج این قابلیت مغز هستیم. و ما در لینگولند پذیرای گروه های سنی 2 تا 6 سال هستیم.

در صورتی که کودک، زبان دوم را با لهجه و در محیطی مناسب فراگیرد به راحتی می آموزد که  به چه هنگام و در صحبت با چه کسانی کدام زبان را به کار ببرد.

پس از حضور کودک در مجموعه و انجام تعیین سطح، بهترین کلاس از نظر مطابقت سطح آموزشی و سنی برای  کودک شما در نظر گرفته خواهد شد.

والدین درباره ما چه می گویند

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد