سوالات متداول

در صورتی که سوال خود را پیدا نکردید، از ما بپرسید ...

سوالات متداول

خیر، تنها شعبه لینگولند در تهران، آتیساز چمران جنوب قرار دارد.

دوره های لینگولند هم به شکل حضوری و هم به شکل غیرحضوری برگزار میشه.

مربی های نیتیو لینگولند؛ نیتیو اسپیکر هستند. یعنی زبان مشخص رو به جای اینکه به عنوان یک زبان خارجی آموزش دیده باشند، مثل زبان مادری از ابتدا یاد گرفته و صحبت میکنند.

متد مجموعه لینگولند، متد زبان مادریست!

روش لینگولند، روش زبان مادریست که به این معناست که بچه ها در لینگولند با انجام بازی ها و فعالیت های چندحسی در معرض زبان قرار میگیرند و با انجام فعالیت های هدفمند زبان موردنظرشون بصورت کاملا غیرمستقیم فرامیگیرند

به دلیل اینکه روش لینگولند، روش زبان مادریست و کوچولوها  در معرض زبان انگلیسی قرار میگیرند و این فرایند فراگیری به صورت غیرمستقیم اتفاق میافته، ما از ابزار های آموزش مستقیم مثل کتاب آموزشی و کتاب کار  استفاده نمیکنیم.

متاسفانه به دلیل هماهنگی های انجام شده و گروه بندی کلاس ها امکان برگزاری جلسه آزمایشی وجود نداره.

نگران نباشید!

قبل از ثبت نام نهایی شما،  کودک در یک جلسه تعیین سطح که بصورت آنلاین برگزار میشه شرکت خواهد کرد

که در این جلسه، در قالب بازی و گفتگو از کودک سوالات متنوعی پرسیده میشه تا میزان دانش و درک زبان موردنظر کودک مشخص بشه. علاوه بر این موارد میزان همکاری کودک برای دوره های آنلاین هم سنجیده میشه و اگر کودک شرایط شرکت در دوره های آنلاین رو داشته باشه به شما کلاس آنلاین پیشنهاد میشه.

بازه سنی طلایی فراگیری زبان از ۱۸ ماه تا قبل از مدرسه است. محققان زبان شناس انعطاف پذیری بالای مغز در این سنین رو عامل اصلی این توانایی شگفت انگیز میدونن.

کودک در این دوره، درک بالایی به نسبت توانایی مکالمه و صحبت کردن دارد. بهتر است کودک رو حساس نکنیم و به او فرصت بدهیم. کودکان حتی در هنگام یادگیری زبان مادری هم این مرجله رو طی میکنن.